Chcesz zarabiać na skutecznej monetyzacji swojej bazy?

Postaw na wieloletnie doświadczenie i przejrzyste warunki współpracy!

monetyzacja bazy
analiza danych

Kompleksowo zarządzamy procesem monetyzacji baz adresowych

Profesjonalne zarządzanie bazą danych

Jeżeli posiadasz własną bazę adresów email i chcesz na niej zarabiać, zgłoś się do nas! Kompleksowo obsługujemy proces monetyzacji sprawiając, że bazy danych stają się źródłem dodatkowego dochodu.

Rozbudowana sieć reklamodawców

Podstawą dobrych wyników w monetyzacji są reklamodawcy. Współpracujemy z największymi domami mediowymi, agencjami reklamowymi oraz licznymi Klientami indywidualnymi.

Efektywność i bezpieczeństwo

Z Email Partners zyskujesz pewność, że powierzasz dane w ręce dobrego i doświadczonego partnera biznesowego. Twoje bazy będą bezpieczne, a odbiorcy otrzymają odpowiednio dopasowane treści.

Sprawdź ile możesz zarobić na swojej bazie mailingowej

Wielkość bazy: 

200 000

5000
100 000
200 000
300 000
400 000
500 000

Twój estymowany miesięczny zarobek:

16 000 pln

Poznaj nasze standardy monetyzacji baz danych

Zapewniamy higienę bazy

Zarządzamy bazami odpowiedzialnie, tak aby mimo upływu czasu zachowywały stałą jakość i aktualność. Wysyłane treści dopasowujemy na podstawie analiz behawioralnych grup docelowych.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Powierzone nam bazy są zabezpieczone zgodnie z wymogami UODO. Do realizacji wysyłek korzystamy tylko z profesjonalnych i sprawdzonych dostawców, z którymi wiążą nas długotrwałe umowy.

Optymalizujemy działania

Wykorzystujemy doświadczenie tysięcy zrealizowanych wysyłek, aby skutecznie targetować odbiorców i zarządzać bazą. Dzięki temu adresaci otrzymują interesujące treści z odpowiednią częstotliwością.

Jakość ma dla nas znaczenie

Dbamy o odpowiedzialny dobór tematyki wysyłanych kampanii. Korzystamy z dedykowanych serwerów i IP o wysokiej reputacji, dzięki czemu masz pewność, że skutecznie trafiamy na skrzynki odbiorców.