facebook
fb

MailingPRO – nowoczesny email marketing

Unikalne połączenie mailingu reklamowego, email retargetingu i real time mailingu

Wykorzystaj nowoczesny email marketing do promocji produktów i usługi swojej firmy

E-mailing reklamowy

Mailing reklamowy to sposób na nowych klientów zainteresowanych Twoimi produktami i usługami. Kompleksowo przygotowujemy i obsługujemy kampanie mailingowe. Nasz cel to wzrost ruchu na Twojej stronie, zwiększenie sprzedaży i lepsza konwersja. Wykorzystujemy nowoczesne mechanizmy zapewniające wyższe wyniki niż tradycyjne rozwiązania.

Email retargeting

Email retargeting to usługa, pozwalająca na optymalizację konwersji. Zapewnia unikalną możliwość dotarcia do anonimowych użytkowników sklepu internetowego, którzy odwiedzili go nie dokonując zakupów. Umożliwia m.in. odzyskiwanie porzuconych koszyków oraz wysyłanie wiadomości z zachętą do powrotu na stronę.

Real Time Mailing

Real Time Mailing umożliwia wysyłkę wiadomości do adresatów w czasie, kiedy są aktywni w sieci. Przekłada się na wysokie wskaźniki zaangażowania odbiorców. Wyróżnia się wynikami przy promocjach ograniczonych czasowo, takich jak weekendowe wyprzedaże i noce zakupów, zapewniając wysyłkę treści promocyjnych w odpowiednim czasie.

Chcesz, abyśmy przygotowali szczegółową ofertę działań email marketingowych dla Twojej firmy?

Na co stawiamy realizując działania email marketingowe?

Zapewniamy nowoczesne mechanizmy

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi dla zapewnienia najlepszych efektów prowadzonych kampanii. Po poznaniu Twoich potrzeb i ustaleniu celów, rekomendujemy usługi za pomocą których będziemy realizować działania email marketingowe wspierające promocję Twojego biznesu.

Dbamy o dostarczalność wiadomości

Doświadczenia Email Partners poparte są tysiącami zrealizowanych kampanii. Dzięki zdobytej wiedzy i przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi,
dedykowanej infrastruktury i testów, nasze wysyłki skutecznie docierają na skrzynki odbiorców.

Optymalizujemy prowadzone kampanie

Na bieżąco analizujemy rezultaty prowadzonych kampanii. W oparciu o aktualne wyniki optymalizujemy działania. Dodatkowo, możemy dla Ciebie przygotować rekomendacje dla przyszłych działań email marketingowych.

Wykorzystujemy bogate know-how

Zapewniamy rozwiązania email marketingowe zgodnie z najnowszymi trendami. Nasz zespół śledzi i kreuje nowatorskie rozwiązania oraz analizuje ich efektywność. Na podstawie osiąganych wyników decydujemy o ich wykorzystaniu w działaniach dla naszych Klientów.

Poszukujesz sposobów na poprawę efektywności swoich kampanii email marketingowych?