facebook
fb

Otwórz się na nowe możliwości!
Powierz nam email marketing Twojej firmy

Nie wszystko musisz robić sam! My wiemy, co działa!

Stworzymy email marketing dopasowany do potrzeb Twojej firmy! Chcesz wiedzieć jak?

Strategie email marketingowe

Odpowiednia strategia to podstawa właściwych efektów marketingowych. Przeanalizujemy Twoją stronę pod kątem działań email marketingowych. Otrzymasz konkretne wskazówki, zalecenia i nasze wsparcie przy ich skutecznym wdrażaniu.

Doradztwo i outsource

Wiemy jak poprawiać efektywność email marketingu. Wskażemy Ci kierunki rozwoju i będziemy wsparciem w ich realizacji. Interesuje Cię outsourcing? Poprowadzimy za Ciebie komunikację email marketingową, abyś mógł się skupić na innych obszarach.

Dobór narzędzi i mechanizmów

Szukasz najlepszych dla siebie narzędzi, aby skutecznie sprzedawać, informować lub powiększać bazę danych? Dajemy Ci możliwość zwiększania konwersji dzięki MailingPRO. Oferujemy również wsparcie we wdrożeniach i optymalizacji marketing automation. Pomożemy Ci wybrać i wdrożyć narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb.

Analiza i segmentacja baz

Zadbamy o wykorzystanie całego potencjału danych o Twoich Klientach! Dotrzemy do właściwych odbiorców i zaangażujemy ich za pomocą dedykowanych komunikatów! Otrzymasz profesjonalne wsparcie w promocji swoich produktów i usług.

Budowa baz mailingowych

Współpracując z Email Partners poszerzysz zasięg swoich działań reklamowych i zwiększysz ruch na stronie. Wykorzystaj wzrost ilości Użytkowników, aby budować bazę adresową. Przygotujemy rekomendacje, które pozwolą jej dynamicznie rosnąć. Masz wątpliwości w kwestiach prawnych dotyczących danych osobowych? Pomożemy je rozwiać.

Tworzenie kreacji newsletterów

Nie musisz samodzielnie szukać pomysłów na atrakcyjny wygląd newslettera. Przygotujemy go dla Ciebie. Sprawnie i w zgodzie ze sprawdzonymi praktykami. Pomożemy Ci realizować kampanie email marketingowe, które skłonią Odbiorców do zakupów w Twoim sklepie.

Chcesz, abyśmy przygotowali szczegółową ofertę wsparcia email marketingu lub marketing automation dla Twojej firmy?

Nasze standardy

Dobór najlepszych narzędzi

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi dla zapewnienia najwyższego poziomu obsługi. Po dokładnym poznaniu Twoich potrzeb i ustaleniu celów zarekomendujemy najskuteczniejszy zestaw technologii z pomocą którego będziemy realizować działania email marketingowe wspierające rozwój Twojego biznesu.

Dbałość o dostarczalność wiadomości

Doświadczenia Email Partners poparte są setkami zrealizowanych kampanii. Dzięki wiedzy i wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi,
dedykowanej infrastruktury i testów, nasze wysyłki skutecznie docierają do skrzynek odbiorców.

Przejrzyste raportowanie

Po zrealizowaniu kampanii analizujemy jej rezultaty i generujemy czytelny raport z pełnym podsumowaniem przeprowadzonych działań. Znajdziesz tam szczegółowe statystyki pozwalające na ocenę wyników kampanii. Dodatkowo, możemy przygotować rekomendacje dla przyszłych działań email marketingowych.

Znajomość trendów

Tworzymy rozwiązania email marketingowe zgodnie z najnowszymi trendami. Nasz zespół śledzi i kreuje nowatorskie rozwiązania oraz analizuje ich skuteczność i efektywność. Na tej podstawie decydujemy, które z nich wykorzystamy w kampaniach dla naszych Klientów.

Poszukujesz sposobów na poprawę efektywności swoich kampanii email marketingowych?