facebook
fb

Otwórz się na nowe możliwości!
Powierz nam email marketing Twojej firmy

Nie wszystko musisz robić sam! My wiemy, co działa!

Zobacz w jaki sposób wspieramy rozwój komunikacji email marketingowej

Tworzymy strategie komunikacji

Odpowiednia strategia to podstawa skutecznych działań marketingowych. Przeanalizujemy Twoje potrzeby, ścieżkę zapisu i grupę docelową. Stworzymy dla Ciebie zalecenia i udzielimy wsparcia przy ich skutecznym wdrażaniu.

Dobieramy narzędzia

Szukasz najlepszych dla siebie narzędzi, aby skutecznie sprzedawać, informować lub powiększać bazę danych? Wykorzystaj marketing automation. Pomożemy Ci wybrać i wdrożyć narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb.

Analizujemy i segmentujemy bazy

Wykorzystaj cały potencjał wiedzy o swoich Klientach! Docieraj do właściwych odbiorców i angażuj ich za pomocą dedykowanych rozwiązań! Pomożemy Ci stworzyć najbardziej efektywną grupę docelową w zależności od Twoich celów biznesowych.

Budujemy bazy mailingowe

Zdobądź nowych odbiorców współpracując z Email Partners. Wiemy jak do nich dotrzeć! Przygotujemy rekomendacje działań, które pozwolą Twojej bazie adresatów dynamicznie rosnąć. Masz wątpliwości w kwestiach prawnych dotyczących Twojej bazy? Pomożemy Ci je rozwiać.

Prowadzimy audyty i doradzamy

Wykorzystaj nasze doświadczenie i wsparcie! Podpowiemy Ci, jak efektywnie zarządzać email marketingiem. Zasugerujemy kierunki rozwoju i będziemy Twoim Partnerem na każdym etapie realizacji kampanii.

Tworzymy kreacje newsletterów

Nie szukaj pomysłów na atrakcyjny wygląd swoich newsletterów. Przygotujemy je dla Ciebie w zgodzie z najnowszymi trendami i sprawdzonymi praktykami. Każdy szablon zostanie dokładnie przetestowany. Razem zrealizujemy kampanie z wysokim wskaźnikiem dostarczalności!

Chcesz poznać ofertę wsparcia dla email marketingu i marketing automation Twojej firmy?

Nasze standardy

Dobieramy najlepsze narzędzia

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi dla zapewnienia najwyższego poziomu dostarczalności. Po dokładnym poznaniu Twoich potrzeb i ustaleniu celów zarekomendujemy najskuteczniejszy zestaw technologii z pomocą którego będziemy realizować działania email marketingowe wspierające rozwój Twojego biznesu.

Dbamy o dostarczalność wiadomości

Doświadczenia Email Partners poparte są setkami zrealizowanych kampanii. Dzięki wiedzy i wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi,
dedykowanej infrastruktury i testów, nasze wysyłki cechuje wysoka dostarczalność do skrzynek odbiorców.

Prezentujemy przejrzyste raporty

Po zrealizowaniu kampanii analizujemy jej rezultaty i generujemy czytelny raport z pełnym podsumowaniem przeprowadzonych działań. Znajdziesz tam szczegółowe statystyki pozwalające na ocenę wyników kampanii. Dodatkowo, możemy przygotować rekomendacje dla przyszłych działań email marketingowych.

Śledzimy trendy

Tworzymy rozwiązania email marketingowe zgodnie z najnowszymi trendami. Nasz zespół śledzi nowatorskie idee i rozwiązania oraz analizuje ich skuteczność i efektywność. Na tej podstawie decydujemy, czy i które z nich wykorzystamy w kampaniach dla naszych Klientów.

Poszukujesz sposobów na poprawę efektywności swoich kampanii email marketingowych?