facebook
fb

Zobacz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Jak przebiega proces zakupu mailingu w Email Partners?

Na stronie internetowej Email Partners odnajdziesz szereg informacji o grupach docelowych w oferowanych przez nas bazach mailingowych. Spośród nich wybierz te, do których chcesz dotrzeć a następnie skorzystaj z formularza kontaktowego. Następnie podaj swoje dane kontaktowe i zdecyduj, czy chcesz, abyśmy zajęli się przygotowaniem szablonu Twojej akcji mailingowej.
W odpowiedzi otrzymasz ofertę i informacje obejmujące istotne elementy kampanii mailingowej, m.in wycenę, wielkość wolumenu, dostępność terminów. Po akceptacji warunków i podpisaniu zlecenia zajmiemy się przygotowaniem kampanii na podstawie Twoich wytycznych.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz się z nami skontaktować, aby otrzymać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące współpracy.

Jakie jest źródło pochodzenia dostępnych baz i ich profil?

Email Partners zarządza bazami mailingowymi, których adresaci wyrazili zgodę na kontakt email marketingowy o charakterze komercyjnym. Większość danych obejmuje rekordy o profilu B2C.

Ile czasu potrzeba, aby przygotować i przeprowadzić wysyłkę kampanii?

Profesjonalna obsługa kampanii mailingowej obejmuje szereg testów, dlatego najlepiej planować ją z kilkudniowym wyprzedzeniem. Po podpisaniu zlecenia, otrzymaniu od Ciebie niezbędnych materiałów (kreacja mailingu w HTML), oraz niezbędnych informacji (obejmujących nazwę nadawcy, tytuł mailingu) wykonujemy testy. Po akceptacji ich wyników, będziemy mogli zrealizować wysyłkę w ustalonym terminie.

Kto zajmuje się przygotowaniem szablonu dla kampanii mailingowej?

Z nami nie musisz się martwić o szablon mailingu. Jesteśmy gotowi, aby w oparciu o doświadczenie i najlepsze praktyki wykonać dla Ciebie profesjonalną kreację. Zostanie poddana testom, zanim wykorzystamy ją w kampanii mailingowej,

Powierz przygotowanie kreacji specjalistom z Email Partners lub po prostu prześlij nam gotowy projekt.

Przygotowanie kreacji mailingowej, obróbka graficzna i kodowanie stanowi osobną usługę wg odrębnego cennika. Kierując swoje zapytanie określ, czy jesteś zainteresowany przygotowaniem dedykowanego szablonu dla Ciebie.

Jakie są koszty mailingu?

Naszym Klientom zapewniamy optymalne warunki współpracy i atrakcyjne stawki cenowe. Oferty przygotowujemy na podstawie dokładnej analizy zapytań. Koszty mailingu zależą m.in. od grupy docelowej i wielkości wolumenu.

Czym kierować się przy wyborze grupy docelowej?

W mailingu sprawdza się zasada: “Najpierw celuj, potem strzelaj”. Aby produkty czy usługi znalazły swoich nabywców, należy wykorzystać wiedzę o preferencjach zakupowych odbiorców i kierować ofertę do tych, którzy mogą być nią najbardziej zainteresowani.
Zapoznaj się dokładnie z kryteriami segmentowania w naszych bazach adresowych i wybierz te grupy, które spełniają Twoje oczekiwania.

Jeśli nadal nie będziesz pewien, jaką grupę docelową wybrać - możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo.

W jakich modelach rozliczeń realizowane są mailingi?

Wysyłki realizujemy w modelu CPM, w oparciu o atrakcyjne stawki i zaplecze ekspertów czuwających nad parametrami i przebiegiem wysyłek.
Jeśli chcesz otrzymać indywidualną propozycję – zgłoś się do nas i opisz swoje potrzeby.

Jakie są korzyści płynące z monetyzacji bazy adresowej?

Jesteśmy ekspertami w zarządzaniu i monetyzacji baz adresowych. Od lat współpracujemy z licznymi domami mediowymi, agencjami reklamowymi i Klientami bezpośrednimi. Dzięki temu zapewniamy stałą, jakościową ofertę reklamodawców, którą wykorzystujemy do skutecznej monetyzacji.

Masz pytania? Zgłoś się do Email Partners, poznaj korzyści i zaufaj naszemu doświadczeniu w tego rodzaju działaniach.Pamiętaj – z nami Twoja baza będzie bezpieczna.

Od korzyści z efektywnej monetyzacji dzieli Cię tylko jeden krok! Chętnie omówimy szczegóły współpracy.

Na jakie wsparcie mogę liczyć planując kampanię mailingową?

Email Partners działa kompleksowo – jesteśmy gotowi, aby wesprzeć Cię na każdym etapie działań email marketingowych.
Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne szablony mailingowe, porywające kreacje newsletterów, zaplanujemy i wdrożymy skuteczną strategię działań, a także przeprowadzimy segmentację bazy i analizę zachowań odbiorców.
Bądź spokojny i skup się na prowadzeniu biznesu, a nam powierz opiekę nad całością komunikacji z odbiorcami email marketingu.

Ile wysyłek realizuję decydując się na usługę mailingową?

Standardowo jedno zlecenie odpowiada jednej realizowanej przez nas kampanii mailingowej.
Doceniamy jednak długotrwałe relacje z naszymi partnerami – jeśli jesteś zainteresowany cyklicznymi działaniami, chętnie przygotujemy atrakcyjną ofertę regularnej współpracy.