facebook
fb

Zarabiaj na swojej bazie mailingowej!

Postaw na bogatą sieć reklamodawców, narzędzia i doświadczenie

Zapewniamy kompleksową obsługę procesu monetyzacji baz danych

Profesjonalne zarządzanie bazą danych

Jeżeli posiadasz własną bazę adresów email i chcesz na niej zarabiać, zgłoś się do nas! Kompleksowo obsługujemy proces monetyzacji sprawiając, że bazy danych stają się źródłem dodatkowego dochodu.

Rozbudowana sieć reklamodawców

Podstawą dobrych wyników w monetyzacji są reklamodawcy. Współpracujemy z największymi domami mediowymi, agencjami reklamowymi oraz licznymi Klientami indywidualnymi.

Efektywność i bezpieczeństwo

Z Email Partners zyskujesz pewność, że powierzasz dane w ręce dobrego i doświadczonego partnera biznesowego. Twoje bazy będą bezpieczne, a odbiorcy otrzymają odpowiednio dopasowane treści.

Kompleksowo zarządzamy procesem monetyzacji baz adresowych. Zgłoś się do nas, aby otrzymać ofertę!

Poznaj nasze standardy monetyzacji baz danych

Zapewniamy higienę bazy

Zarządzamy bazami odpowiedzialnie, tak aby mimo upływu czasu zachowywały stałą jakość i aktualność. Wysyłane treści dopasowujemy na podstawie analiz behawioralnych grup docelowych.

Optymalizujemy działania

Wykorzystujemy doświadczenie tysięcy zrealizowanych wysyłek, aby skutecznie targetować odbiorców i zarządzać bazą. Dzięki temu adresaci otrzymują interesujące treści z odpowiednią częstotliwością.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Powierzone nam bazy są zabezpieczone zgodnie z wymogami UODO. Do realizacji wysyłek korzystamy tylko z profesjonalnych i sprawdzonych dostawców, z którymi wiążą nas długotrwałe umowy.

Jakość ma dla nas znaczenie

Dbamy o odpowiedzialny dobór tematyki wysyłanych kampanii. Korzystamy z dedykowanych serwerów i IP o wysokiej reputacji, dzięki czemu masz pewność, że skutecznie trafiamy na skrzynki odbiorców.

Chcesz zarabiać na skutecznej monetyzacji swojej bazy? Postaw na wieloletnie doświadczenie i przejrzyste warunki współpracy

Wśród marek, które zaufały Email Partners są: