Email Partners wspiera Cię zarówno świadcząc usług z zakresu email marketingu, jak i dostarczając merytorycznej wiedzy i inspiracji w obszarze komunikacji mailowej.
Równocześnie ze stroną www startuje również nasz blog. Naszym celem jest, aby był on miejscem, gdzie znajdziesz wskazówki, porady i nowości z branży email marketingu, reklamy i promocji. 
Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Swoją wiedzą na blogu Email Partner będą się z Tobą dzielić specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie budowania skutecznych ścieżek komunikacjach oraz opracowywania kreacji reklamowych. W naszym małym skrawku Internetu znajdziesz różnorodne treści, które pozwolą Ci przekonać się, jak skuteczny jest mailing w budowaniu marki oraz sprzedaży produktów i usług.

Podpowiemy ci m.in. jak budować strategię email marketingowe, jak wybierać narzędzia do tego sposobu komunikacji, jak tworzyć kreacje, które sprzedają. Na blogu nie zabraknie również wiedzy dotyczącej analizy i segmentacji baz oraz ich rozbudowy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuły, wywiady, case study, infografiki oraz filmy video. Już dziś możemy zaprosić Cię do lektury pierwszych artykułów, które podpowiedzą jak porozumiewać się z email marketerem oraz jakimi zasadami w swojej pracy powinien się on kierować.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, a jeśli nie chcesz przegapić nowych wpisów, zapraszamy do polubienia naszego fanpage.