Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest  – powiedział Michael Dell (CEO Dell). Idąc za jego słowami, postanowiliśmy wcielić w życie nowy pomysł, jakim jest uruchomienie marki Email Partners. Poznaj nas i zobacz w czym możemy Ci pomóc.


W Email Partners skupiamy się przede wszystkim na email marketingu. Naszą markę budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy Playlink. Rozwijamy jej usługi i dostosowujemy je do wymagań współczesnych procesów marketingowych i komunikacyjnych.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę wsparcia w zakresie komunikacji mailingowej. W ramach tych działań zajmujemy się zarządzaniem kampaniami, realizujemy wysiłki, analizujemy dane, tworzymy strategię, budujemy bazy adresowe. Działamy w ramach jasno określonych zasad oraz w oparciu o regułę win to win.

Wiedząc jak szybko zmieniają się trendy w zakresie marketingu, podążamy za nowościami i stale stawiamy na rozwój zarówno naszej oferty, jak i naszego zespołu.  Odpowiadając na zapotrzebowanie polskich przedsiębiorców, stworzyliśmy unikatową ofertę wsparcia w zakresie email marketingu, z którą można zapoznać się TUTAJ. Nasze działania obejmują również propozycje dla wydawców oraz firm, które chcą zakupić bazy mailingowe.

Chcemy działać szeroko i innowacyjne. Oprócz świadczenia usług z zakresu email marketingu chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tworzeniu kampanii email marketingowych. W związku z tym uruchomiliśmy bloga o email marketingu.