facebook
fb

Chcesz zarabiać na swojej bazie mailingowej?

Mamy narzędzia, wiedzę i doświadczenie, dzięki którym to możliwe
Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Stawiamy na efektywność! Nasza oferta monetyzacji obejmuje

Zarządzanie monetyzacją baz

Jeżeli posiadasz własną bazę adresów email i chcesz na niej zarabiać, zgłoś się do nas! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i pokażemy, jakie zyski możesz osiągnąć dzięki profesjonalnej monetyzacji prowadzonej przez Email Partners.

Współpracę z najlepszymi markami

Pozyskujemy najlepszych reklamodawców i współpracujemy z największymi domami mediowymi, licznymi agencjami reklamowymi, oraz Klientami indywidualnymi. Dzięki temu mamy gwarancję jakości treści, które wysyłamy.

Dopasowanie kampanii

Wysyłamy oferty, które uwzględniają zainteresowania i specyficzne cechy grup docelowych. Z Email Partners zyskujesz pewność, że Twoje bazy są w dobrych rękach, dane są bezpieczne, a odbiorcy otrzymują odpowiednio dopasowane treści.

Kompleksowo zarządzamy procesem monetyzacji baz adresowych. Napisz do nas i poznaj ofertę!

Nasze standardy

Higiena bazy

Zarządzamy bazami odpowiedzialnie, tak aby mimo upływu czasu zachowywały stałą jakość i aktualność. Wysyłane treści dopasowujemy na podstawie analiz behawioralnych grup docelowych. Stale testujemy efektywność propozycji i dotychczasowych praktyk. Jako Twój profesjonalny partner w email marketingu, na bieżąco optymalizujemy prowadzone kampanie.

Optymalizacja działań

Nasze wieloletnie doświadczenie w email marketingu oraz połączenie najnowszych trendów i technik sprawia, że nie błądzimy, aby znaleźć drogę do celu. Wiemy jak dotrzeć z treścią reklamową do właściwej grupy docelowej mailingu. Posiadamy wiedzę o tym, jak skutecznie targetować odbiorców i zarządzać bazą. Dzięki temu adresaci otrzymują interesujące treści z odpowiednią częstotliwością.

Bezpieczeństwo

Powierzone nam bazy są zabezpieczone zgodnie z wymogami UODO. Do realizacji wysyłek korzystamy tylko z profesjonalnych i sprawdzonych dostawców, z którymi wiążą nas długotrwałe umowy.

Jakościowe wysyłki

Dbamy o odpowiedzialny dobór tematyki wysyłanych kampanii. Korzystamy z dedykowanych serwerów i IP o wysokiej reputacji, dzięki czemu masz pewność, że odpowiedni content skutecznie trafia na skrzynkę odbiorcy.

Chcesz zarabiać na skutecznej monetyzacji swojej bazy? Postaw na wieloletnie doświadczenie i przejrzyste warunki współpracy

Email Partners jest zaufanym partnerem dla licznych Wydawców, m.in: